Casa Para A Cop 30
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Ananindeua te genieten, verblijf in Casa Para A Cop 30 Ananindeua appartement, gelegen op maar 1 km van Complexo Feira Cidade Nova en binnen 25 minuten te voet van Assembleia de Deus church. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.
Het Seringal Park Museum ligt op 10 minuten rijafstand van deze accommodatie bij particulieren.
Dit appartement heeft een eetgedeelte en is ingericht met een kastje. Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met badlakens. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.
Verrijk uw verblijf met het gemak van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei in het appartement. Terminal Abacatao bushalte is op een steenworp afstand van Casa Para A Cop 30 appartement gelegen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Casa Para A Cop 30 appartement.
Gasten van Casa Para A Cop 30 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praia Das Chuvas do Paar, op 10 rijminuten verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Seringal Park Museum (4 km) en Assembleia de Deus church (2 km). - ❓
Beschikt Casa Para A Cop 30 appartement over parkeergelegenheid?
Casa Para A Cop 30 appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van Casa Para A Cop 30 appartement?
Casa Para A Cop 30 appartement bestaat uit 20 vierkante meter.